Miks valida PASCO

“Teaduse tundmiseks peate seda tegema!”

Me avaldame põhjused, miks Eesti koolid valivad PASCO Scientificilt õppevahendeid.

Esiteks on Tallinna ülikool kasutanud seda juba üle 15 aasta tulevaste õpetajate koolitamiseks. See tähendab, et ei ole vaja ümber koolitada uusi töötajaid, kes täiendavad kooli personali. PASCO Scientific pakub tundide planeerimise lihtsustamiseks tasuta PASCO digitaalset raamatukogu sadade katsetega. Mugav otsing: aine ja klassitaseme järgi. Laadige alla redigeeritavad õpilaste laborid, õpetajate märkmed koos installijuhistega, tarkvara konfiguratsioonifailid. 

Teiseks kauba kvaliteet. Tootja annab tarnitud toodetele 5-aastase garantii ja on olemas programm kasutatud seadmete vahetamiseks uute mudelite vastu.

Kolmandaks on õppevahendid üksikasjalikult välja töötatud, kasutades uusimaid uuenduslikke tehnoloogiaid, mida on hinnatud paljude haridusnäituste auhindadega. Näiteks rida traadita digitaalseid laboreid.

Neljandaks on digitaalsetest laboritest andmete kogumise soetuskulude vähendamiseks võimalik kasutada koolis juba saadaval olevaid nutiseadmeid (tahvelarvuti Androidis, iPadis, Chromebookis) või õpilaste nutiseadmeid. Tarkvara SPARKVue on ka vabalt allalaadimiseks ja kasutamiseks saadaval.

Viiendaks  STE.Education pakub koolitusi. Usume, et õpetamiseks peame ise pidevalt õppima. Seetõttu korraldame õpetajatele koolitusi. Tutvustame neile tehnoloogiaid ja STEM-lähenemist, kui õpilastest saavad õpetajate assistendid tehnilises osas. Lisaks toodab PASCO Scientific palju iseõppivaid videoid.

Kuuendaks, kasutusmugavus. See video näitab, kuidas PASCO Scientific komplektide digitaalseid andureid kasutatakse koos tarkvaraga SPARKVue.

Aja jooksul paranevad andurid ja programmide kasutatavus kogutud andmete visualiseerimiseks, kuid PASCO Scientific lähenemisviis õppeprotsessi korraldamiseks jääb: teaduse tundmiseks peate seda tegema!

Seotud tooted

Sule
Logige sisse
Sule
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.