Interaktiivne sein ja põrand Roomie

Interaktiivne sein ja põrand Roomie on ainulaadne multimeediaseade, mis täiendab ideaalselt koolitegevust. Seda kõik tänu baaskomplektis sisalduvale laiale valikule õppemänge, täiendavate mängude komplektide ning tasuta juurdepääsule internetti ja YouTube’i.

Interaktiivset seina ja põrandat Roomie on võimalik tellida kolme tüüp – Roomie Basic, Roomie Extra ja Roomie Premium. Ära unusta hinnapakkumise küsimisel märkida, millist soovid saada Sina.

6405,00 8540,00  sis. KM

lisage soovinimekirja lisamine soovinimekirja Lisatud soovinimekirja

Interaktiivne sein Roomie

Interaktiivne sein ja põrand Roomie on multimeediatoode, mis võimaldab igakülgset õppimist, teraapiat ja lõbu igas vanuses kasutajatele. Roomie on loominguline ja uuenduslik lahendus, mis õpetab läbi mängu. Tänu laiale hariduslikke rakenduste arvule Roomie’s on see suurepärane õppevahend. Õppetöö sellega ei ole mitte ainult huvitavam vaid ka sisuga täidetud. Ja kõik see on ümbritsetud kenasse korpusesse, mis tahab seadme täieliku liikuvuse klassiruumides, konverentsiruumides, aulates või kontorites.

Roomie tüübid

Roomie Basic – interaktiivse põranda ja seina baaskomplekt. Komplekti lisaks interaktiivsele seadmele kuuluvad 94 mängu, 1 x IR-pliiats pikendusel ja pallide komplekt.

Roomie Extra – interaktiivse põranda ja seina keskmine komplekt. Komplekti lisaks interaktiivsele seadmele kuuluvad 104 mängu, 2 x IR-pliiatsit pikendusel, pallide komplekt ja 2 x laser püstolit.

Roomie Premium – interaktiivse põranda ja seina premium komplekt. Komplekti lisaks interaktiivsele seadmele kuuluvad 155 mängu, 2 x IR-pliiatsit pikendusel, pallide komplekt, 2 x laser püstolit ja 1 eripüstol.

Roomie komplektidesse kuuluvad mängud on eesti keelsed.

Roomie kasutamise alad

Võtmeomadused

Tootja

Tüüp

Komplekti tüüp

Roomie Basic, Roomie Extra, Roomie Premium

Haridustase

,

Spetsifikatsioon

Spetsifikatsioon

PC

Liidesed

Projektor

Audio süsteem

Üldine

Mängude kirjeldused ja videod

Didactix mängud

122 Videos

Komplekti kuulub

Komplelti kuulub

Videod

Roomie

1 Videos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Interaktiivne sein ja põrand Roomie”

Sulle võib meeldida ka…