ÕPPELABOR

Too õppimisse rohkem liikumist

Didactix FlySky

DIDACTIX

Interaktiivne põrand

Interaktiivne põrand Didactix FlySky – lakke riputatav multimeediatoode, mis pakub põnevat ja kaasahaaravat kogemust nii hariduses- kui ka meelelahutusvaldkonnas. FlySky võimaldab kasutajatel avastada digitaalset sisu, mängida interaktiivseid mänge ja osaleda loomingulistes tegevustes läbi liikumise ja puutetundlikkuse.

FlySky GO ja GO Max on Didactix’i interaktiivse põranda seeria, mida saab mugavalt ühest kohast teise liigutada. Mõlemad interaktiivsed põrandad on kinnitatud jalgade külge.

Roomie on mitmeotstarbeline multimeediatoode, mis pakub võimalust luua interaktiivseid mänguväljakuid nii seina kui ka põranda peal.

Võtmeomadused

Ruumi omadused

Didactix täieliku funktsionaalsuse saavutamiseks on soovitatav paigaldada see ruumi, mille pindala on vähemalt 3 x 4 m ja mis on varustatud läbipaistmatute kardinate või ruloodega. Varjatud ruum tagab projektori poolt kuvatava pildi hea kvaliteedi ning võimaldab anduritel täpselt kasutajate liikumist tuvastada.

Väljaku suurus - FlySky

Didactix FlySky soovitatav paigalduskõrgus pinna kohal 2,5 – 3,5 m. Seadme paigalduskõrgust saab reguleerida tootja valikus olevate spetsiaalsete pikendusklambrite abil. Kui seade on paigaldatud 3 m kõrgusele, siis on projitseeritava väljaku suuruseks ca 2 x 3 m.

H [m] A [m] B [m]
2,5
ca 2,45
ca 1,84
3,0
ca 2,94
ca 2,20
3,5
ca 3,43
ca 2,57

H – kõrgus laest põrandani; A – projitseeritava väljaku laius; B– projitseeritava väljaku pikkus. 

Didactix FlySky seadme enda suurus ca 34 x 35,5 x 24,5 cm.

Didactix FlySky

Väljaku suurus - FlySky GO

FlySky GO korral on interaktiivse põranda seade paigutatud jalal kõrgusega 1,55 m. Sellisel juhul on projitseeritava pildi suurus 2,1 x 1,6 m.

Väljaku suurus - FlySky GO MAX

FlySky GO MAX on interaktiivse põranda seade paigutatud jalal kõrgusega 1,80 m. Sellisel juhul on projitseeritava pildi suurus 2,5 x 2,0 m.

Väljaku suurus - Roomie

Kui Roomie’t asetada seinast 40 cm kaugusele, siis on seinale projitseeritava väljaku suurus ca 3,0 x 2,3 m. 

Kui Roomie’t panna püsti põrandale, siis on projitseeritava väljaku suurus ca 1,85 x 1,46 m.

Didactix Roomie seadme enda suurus on ca 68 x 36 x 38 cm.

Interaktiivse põranda mängud

Mängude komplektid, mis on olemas kõikidel interaktiivsetel põrandatel: Muusika, Aabits, Ökoloogia, Loomad, Matemaatika, Kaardistamine, Lasteaed, Kodeerimine, Loogika mängud, Motoorne tegevus, Sport, Pusle, Elemendid, Seiklused, Joonistamine. 

Baaskomplektis on 90+ mängu.

Roomie interaktiivse põrand baasmängude komplekti kuulub mängude komplekt taba sihtmärki.

Vaata mängude kirjeldusi koos piltidega järgmises osas “Mängud ja muud kasulikud failid”.

Mängude komplektid, mida saab eraldi juurde soetada baaskomplektile või mis kuuluvad interaktiivse põranda Expert või Premium versioonidesse: Keeleõpe, Kodeerimine I, Kodeerimine II, Joonistamine ja värvimine, Taustamängud, HEV mängud.

Cosmo mängude komplekt on soetatav vaid Roomie interaktiivse põranda ja seinale, kuna vajab vaid Roomie komplekti kuuluvaid lisatarvikuid.

Vaata mängude kirjeldusi koos piltidega järgmises osas “Mängud ja muud kasulikud failid”.

Robo Wunderkind Sissejuhatav kursus

Kellele sobib?

Lasteaedadele ja koolidele

Rehabilitatsiooni keskustele

Hotellidele ja restoranidele

Üritustele

Eakatele inimestele

Ettevõtetele

Mängutubadele

Kaubanduskeskustele

Tervisekeskuste ja haiglatele

Muuseumitele

Puhkuskeskustele

FlySky tehnilised andmed

PC

Liidesed

Projektor

Audio süsteem

Toide

Roomie tehnilised andmed

PC

Liidesed

Projektor

Audio süsteem

Üldine

Näituse London Bett 2022 võitja

Lapsed valisid FlySky parimaks interaktiivseks põrandaks maailma juhtival haridustehnoloogia näitusel London Bett Show 2022 KidsJudgeBett’is.

Interaktiivse põranda Didactix inspiratsiooni blogi postitused

Soovite tulla proovida või saada individuaalset hinnapakkumist?

Meil on võimalik enne interaktiivse põranda soetamist tulla proovima seda. Lihtsalt võtke meiega ühendust ja broneerige aeg ning me korraldame teile demonstratsiooni. Proovima saab tulla tasuta meie STE.Education Koolituskeskusesse aadressil Kotzebue 8, Tallinn. Ühendust meiega saate võtta emaili teel või täites kontaktvormi siin. Kui teid huvitab mingi kindel mängukomplekt, siis anna meile sellest teada.

Individuaalse hinnapakkumise saamine on ka väga lihtne! Lihtsalt esitage hinnapakkumise taotlus läbi e-poe või anna oma soovist teada täites kontaktvormi siin või kirjutades meie emailile. Videojuhend, kuidas esitada taotlus e-poes, leiab siin.

Ei ole kindel, millist interaktiivse põranda versiooni teil vaja on? On küsimusi mängude kohta või interaktiivse põranda installeerimise kohta? Võtke julgelt meiega ühendust! Vastame teie küsimustele ja aitame valida sobivama interaktiivse põranda versiooni.

© 2024 ÕPPELABOR. All rights reserved