Robootika Omnirataste täiendkomplekt

Fischertechnik Robootika TXT 4.0 baaskomplekti täiendkomplekt “Robootika Omnirataste täiendkomplekt“.

213,50  sis. KM

Saadaval järeltellimisel

lisage soovinimekirja lisamine soovinimekirja Lisatud soovinimekirja

Robootika Omnirataste täiendkomplekt

Programmeerige oma robotid, kasutades fischertechnik Robootika Omnirataste täiendkomplekti. Koos robootika baaskomplektiga saavad õpilased ehitada neli põnevat Omniratta mudelit, mis ootavad vaid oma elu.

Õpilased saavad luua erinevaid ülesandeid täitvaid sõiduroboteid, näiteks jalgpalliroboti, laskeroboti, mis tuvastab ja tulistab sihtmärki, ning maalimisroboti, mille pliiatsit saab tõsta ja langetada.

Komplekti üheks tipphetkeks on omnirattad, mida juhivad neli kodeerimismootorit (kaks neist on baaskomplektis) ja mis võimaldavad robotil liikuda igas suunas. Baaskomplekti kuuluv kaamera pakub pilditöötlust, mis võimaldab näiteks jalgpallirobotil palli tuvastada ja seda täie jõuga tulistada! Uus Fischertechnik TXT 4.0 kontroller töötab koos uue programmeerimistarkvaraga ROBO Pro Coding, mis pakub mitmeid uusi funktsioone. Lisaks graafilisele programmeerimisele Blockly raamatukogus võimaldab see nüüd ka programmeerimist Pythoni keeles. Tarkvara ei sõltu ühestki konkreetsest operatsioonisüsteemist ja seda saab kasutada ka mobiilsetes seadmetes. Komplekt sisaldab ka servomootorit.

Võtmeomadused

Komplekti eelised

Komplekti kuulub

Tootja

Haridustase

Vajalik tarkvara

Andmete kogumiseks ja töötlemiseks tuleb kasutada PASCO SPARKVue ja/või PASCO Capstone tarkvara.

PASCO SPARKVue tarkvara on tasuta kättesaadav kõigile iOS/Android nutitelefonide, tahvelarvutite ja Chrome OS kasutajatele. Juhul, kui soovite kasutada SPARKVue tarkvara Windows ja/või MacOS arvutitel, siis tuleb soetada litsents.

Tarkvara saab laadida alla Õppelabori Tarkvara allalaadimiste lehel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Robootika Omnirataste täiendkomplekt”