Robootika IoT täiendkomplekt

Fischertechnik Robootika TXT 4.0 baaskomplekti täiendkomplekt “Robootika IoT täiendkomplekt“.

145,18  sis. KM

Saadaval järeltellimisel

lisage soovinimekirja lisamine soovinimekirja Lisatud soovinimekirja

Robootika IoT täiendkomplekt

Professionaalne viis mõõtmisväärtuste salvestamise alustamiseks koos Robootika IoT täiendkomplektiga! Koos selle komplektiga saab statsionaarse sensorjaamaga mõõta õhutemperatuuri, õhuniiskust, õhurõhku, õhukvaliteeti ja heledust. Andurijaama saab programmeerida ja juhtida graafilise programmeerimistarkvara ROBO Pro Coding ja TXT 4.0 kontrolleri abil.
See komplekt sobib ideaalselt selliste teemade õpetamiseks nagu: andmete salvestamine, programmeerimine ning aktuaatorite ja andurite kasutamine. Mõõdetud väärtused salvestatakse ühenduse kaudu TXT 4.0 kontrolleriga, millel on pilvemälu, kuhu saab salvestada ja millele saab juurdepääsu ning seejärel koguda ja graafiliselt kuvada andurite andmeid.
Erinevaid andurite andmeid saab pidevalt vaadata kasutajaliideses, mida nimetatakse dashboardiks. Seda saab kasutada ka kaamera kaugjuhtimiseks, mis on kahel teljel pööratav.

Võtmeomadused

Komplekti eelised

Komplekti kuulub

Tootja

Haridustase

Vajalik tarkvara

Andmete kogumiseks ja töötlemiseks tuleb kasutada PASCO SPARKVue ja/või PASCO Capstone tarkvara.

PASCO SPARKVue tarkvara on tasuta kättesaadav kõigile iOS/Android nutitelefonide, tahvelarvutite ja Chrome OS kasutajatele. Juhul, kui soovite kasutada SPARKVue tarkvara Windows ja/või MacOS arvutitel, siis tuleb soetada litsents.

Tarkvara saab laadida alla Õppelabori Tarkvara allalaadimiste lehel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Robootika IoT täiendkomplekt”