Simulaatorid

simulaatorid_2_vaata_oppelabor.ee

Simulaator

- mis asi see on?

Määrus RiigiTeatajas defineerib simulaatorit kui terviklikku õppe-eesmärgilist tarkvaralahendust, spetsiaalset seadet või riist- ja tarkvara komplekti, mille abil õpilased saavad õppida, treenida ja katsetada reaalelulisi situatsioone simuleeritud töökeskkonnas.

3D Teadus

Kuidas leida sobiv simulaator?

Erinevaid simulaatoreid Õppelaborist on võimalik leida: 

Ei leidnud Õppelaborist sobivat simulaatorit? Vaata simulaatoreid meie partnerite veebilehelt:

Küsi endale sobivat simulaatorite nimekirja

Veebipoes ja kataloogis otsimine ei ole ainuke viis, kuidas leida üles õppekavaga sobivad simulaatorid. Samuti on võimalik paluda meil koostada Teie jaoks individuaalne simulaatorite nimekiri. 

Individuaalse simulaatorite nimekirja saamiseks ei ole midagi muud vaja, kui anda meile teada, millised teemad Teid huvitavad ja millise haridustaseme jaoks on simulaatoreid vaja. Kõike seda on võimalik teha täites kõrval asuva kontaktvormi. 

Kontaktvormi sõnumite väljas saate täpsustada õppekava, aine nime ja muu Teie arvates kasuliku informatsiooni, mis aitab meil koostada Teile sobiva simulaatorite nimekirja. 

Enne kontaktvormi saatmist kontrollige palun üle, et:

 • sisestatud email on õigesti kirjutatud (muidu ei saa me Teile nimekirja välja saata), 
 • valitud on vähemalt üks kategooria (saab valida mitu kategooriat), 
 • valitud on vähemalt üks haridustase (saab valida mitu haridustaset). 

Juhul, kui soovite küsida hinnapakkumist mingi kindlale simulaatorile Õppelabor veebilehelt või meie partnerite veebilehelt, siis samuti täitke kõrval olev kontaktvorm.

 • Kategooria ja haridustase valige vastavalt sellele, mille jaoks Te seda simulaatorit soovite.
 • Sõnumi välja aga kirjutage, millist simulaatorit ja mis koguses Te vajate (soovite hinnapakkumist saada) ja võimalusel ka lingid soovitud simulaatoritele.
  Näiteks: Soovin saada hinnapakkumist 2 x Energia õppekomplektile laadijaga (https://oppelabor.ee/toode/energia-oppekomplekt-laadijaga/) ja 1 x Komplektile pumpade kvitatsiooni uurimiseks (https://www.edibon.com/en/set-to-study-cavitation-in-pumps).

  Ees- ja perekonnanimi*

  Email*

  Kategooria*

  Haridustase*

  Teema*

  Sõnum*

  Ehitus

  Vaata teisi Edibon, Elettronica Veneta, PASCO Scientific ja Horizon Educational (Heliocentris) ehituse simulaatoreid veebilehel Õppelabor kataloogid ja brošüürid. Leidsid huvitava simulaatori Edibon, Elettronica Veneta, PASCO Scientific, Horzion Educational veebilehel, mida Õppealaboris veel pole? Võta meiega ühendust.

  Elekter ja elektroonika

  Vaata teisi Edibon, Elettronica Veneta, PASCO Scientific ja Horizon Educational (Heliocentris) elektri ja elektroonika simulaatoreid veebilehel Õppelabor kataloogid ja brošüürid. Leidsid huvitava simulaatori Edibon, Elettronica Veneta, PASCO Scientific Horzion Educational veebilehel, mida Õppealaboris veel pole? Võta meiega ühendust.

  Huvitusite mõnes simulaatoris?

  Soovite osta või saada hinnapakkumist mõne simulaatori kohta? Võtke julgelt meiega ühendust! 

  Simulaatorid

  © 2024 ÕPPELABOR. All rights reserved