Mehaanika stardikomplekt

Mehaanika stardikomplekt sisaldab punast traadita nutikat vagonetti, dünaamika rada ja mitmesuguseid muid tarvikuid, mida kasutatakse mehaanika põhikatsete tegemiseks.

Saadaval järeltellimisel

lisage soovinimekirja lisamine soovinimekirja Lisatud soovinimekirja

Mehaanika stardikomplekt

Laboratoorselt valmis lahendus mitmete oluliste mehaanika katsete tegemiseks. See sisaldab anduritega varustatud traadita nutikat vagonetti, vastupidavat rada ja mitmesuguseid lisaseadmeid, mis toetavad selliste põhiteemade õppimist nagu kiirus, energia säilimine ja Newtoni teine seadus.

Reaalajas toimivad andurite mõõtmised

Õpilased saavad kasutada nutikat vagonetti sisseehitatud andureid, et teha reaalajas asukoha, kiiruse, kiirenduse, jõu ja pöörlemise mõõtmisi, mis näitavad neid labori käigus, et muuta õppimine sisukamaks. Samuti saavad nad koguda ja võrrelda andmeid mitmest katsest, rakendada hõlpsasti sobitusjooni ja teha statistilist analüüsi PASCO tarkvara abil.

Õppekomplektiga tehtavad katsed

Tootja

Vajalik tarkvara

Andmete kogumiseks ja töötlemiseks tuleb kasutada PASCO SPARKVue ja/või PASCO Capstone tarkvara.

PASCO SPARKVue tarkvara on tasuta kättesaadav kõigile iOS/Android nutitelefonide, tahvelarvutite ja Chrome OS kasutajatele. Juhul, kui soovite kasutada SPARKVue tarkvara Windows ja/või MacOS arvutitel, siis tuleb soetada litsents.

Tarkvara saab laadida alla Õppelabori Tarkvara allalaadimiste lehel.

Komplekti kuulub

Kasutusjuhendid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mehaanika stardikomplekt”