Anduritehnoloogiate kodeerimise täiendatud õppekomplekt

Anduritehnoloogiate kodeerimise täiendatud õppekomplekt sisaldab kõike, mida õpetajad vajavad, et hakata õpetama kodeerimist reaalsete andurite tehnoloogiatega, kasutades //code.Node’i andureid, tulesid ja helisid.

835,70  sis. KM

Saadaval järeltellimisel

lisage soovinimekirja lisamine soovinimekirja Lisatud soovinimekirja

Anduritehnoloogiate kodeerimise täiendatud õppekomplekt

Anduritehnoloogiate kodeerimise täiendatud õppekomplektiga saab tutvustada õpilastele kodeerimist. Komplekt sisaldab 20 praktilist uurimistööd, mis uurivad teadusnähtusi, kasutades //code.Node’i programmeeritavaid andureid, tulesid ja helisid. See täielik komplekt sisaldab ühte //code.Node’i ja kõiki materjale, riistvara ja praktilisi uuringuid, mis leiti kolmes anduritehnoloogiate komplektis (ST-7801, ST-7821 ja ST-7831).

Plokipõhine kodeerimine

Blockly lihtsustab algajate programmeerimisprotsessi. Visuaalsed kodeerimisplokid ühendatakse omavahel justkui pusletükke. See aitab õpilastel programmeerimise põhitõdesid omandada, ilma et nad peaksid süntaksi pärast muretsema.

//code.Node

Traadita ja hõlpsasti kasutatav //code.Node sisaldab kuut anduri sisendit, kõlarit, RGB valgust ja LED-massiivi, mis võimaldab õpilastel uurida põnevaid nähtusi, kasutades plokipõhiseid programme, mis koguvad, kuvavad ja reageerivad andmetele.

Õpilaste tegevused ja videotunnid

Täielik kodeerimine anduritehnoloogiatega sisaldab 20 uurimist koos videotundide, väljaprinditavaid töölehti õpilastele ja 3 interaktiivset digitaalset raamatut, mis esitavad ressursse kaasahaaravas ja õpilasele sobivas vormis.

Iga õppetund põhineb uusimatel teadusstandarditel ja sisaldab õppekavadevahelisi seoseid, et tugevdada arvutiteaduse, matemaatika ja keelekunsti põhimõisteid.

Tootja

Haridustase

,

Komplekti kuulub

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Anduritehnoloogiate kodeerimise täiendatud õppekomplekt”