ÕPPELABOR

Lõbus ja õpetlik: Fischertechnik konstruktorid

Fischertechnik konstruktorid

Fischertechnik

konstruktorid

Aastast 1965 Saksamaa ettevõtte Fischertechnik toodab konstruktoreid igas vanuses lastele ja täiskasvanutele, mis annavad mänguliselt edasi põhilisi tehnilisi teadmisi.

Suur tuntus laste, vanemate, õpetajate, koolitajate ja inseneride seas teeb Fischertechnik hariduslikult väärtusliku mänguasja ja ka eduka õppevahendi koolides, ülikoolides ja koolitusettevõtetes.

Fischertechnik on Fair Toys Organisatsiooni (lühidalt FTO) liige ja kui nende liige on ta pühendunud ökoloogiliste ja sotsiaalsete standardite parandamisele mänguasjade tootmisel. Fischertechnik investeerib oma toodete kvaliteeti ja kvaliteetsetesse materjalidesse. Ehitusplokid on omavahel kombineeritavad juba alates 1965.a. e kõiki Fischertechnik konstruktorite klotse saab omavahel ühendada.

Kasulik

Võtmeomadused

Lasteaia ja algkooli lapsed ning Fischertechnik konstruktorid

Huvitavad ja visuaalselt lastele meeldivad konstruktorid, mida saab kokku panna ja Fischertechnik rakenduse Robo Pro Coding abil programmeerida, et äratada ellu.

Fischertechnik ja rohetehnoloogia

Fischertechnik on konstruktorite komplektide seas ka need, mis aitavad lastel põhi- ja keskkoolides õppida rohetehnoloogia teemat ning konstrueerida töötav jaam, mis toodab energiat. Päikeseenergia, vesinikuenergia, tuuleenergia.

Simulatsiooni komplektid

Fischertechnik konstruktorite hulgas on mehhatroonika ja automaatika simulatsioonide komplekte, mis sobivad kasutamiseks kutse-, kõrg- ja ülikoolides ning tööstustes, et kavandada, arendada ja testida tööprotsesse.

Inspiratsiooni blogi postitused

Kuidas soetada Fischertechnik konstruktoreid?

Fischertechnik konstruktoreid saab soetada saates Õppelaboris hinnapakkumise taotluse (vajutades meeldival konstruktoril “Küsi hinnapakkumin”) või võttes meiega ühendust emaili ask[@]ste.education teel. 

© 2024 ÕPPELABOR. All rights reserved