ÕPPELABOR

Interaktiivne Cosmo õppsesüsteem

Cosmo

Interaktiivne teraapia- ja õppesüsteem Cosmo, mis aitab interaktiivsete mängude ja tegevuse abil treenida kognitiivseid, suhtlemis- ja motoorseid oskusi.

Tänu oma mitmekülgsusele saab seda kasutada erinevate tingimuste puhul. Seda kasutavad pered, koolid, hooldekodud ja teraapiakeskused 20 riigis.

Võtmeomadused

Disainitud õpetajate poolt, usaldatud lastevanemate
poolt ja armastatud õppijate poolt

Lasteaias ja Koolis

Teraapiakeskuses ja Haiglas

Hooldekodus

Kodus

Interaktiivne teraapia ja õppesüsteem Cosmo

Miks kasutada interaktiivseid õppesüsteeme?

 • Õppijate kaasamine õppeprotsessi.
 • Toetatakse õppekava elluviimist.
 • Sobib kasutamiseks kogu koolis.
 • Lihtne sättida ja kasutada.
 • Tõenduspõhine, et toetada arengut.
 • Aitab treenida erinevaid oskusi.
 • Kasutatakse mitmete seisundite toetamiseks.
 • Lihtne sättida ja kasutada.

Cosmo on läbinud sõltumatu uurimuse, mis andis positiivseid tulemusi tähelepanu, kaasatuse ja emotsionaalse reguleerimise valdkonnas.

 • Abi igapäevases rutiinis.
 • Edendada kaasavat mängu koos õdede ja vendadega.
 • Tõestatud suhtlemisoskuste edendamine.
 • Karbist välja võetav ja mängitav.

Kuidas saab seda kasutada kodus?

Probleemide lahendamine on esindatud kõigis Cosmo Trainingi tegevustes. Nii üksi kui ka rühmas julgustavad tegevused keskkonna jälgimist, järelduste tegemist, probleemide lahendamiseks suhtlemist ja põneva visuaalse tagasiside saamist.

Kasutage Cosmot sensoorsete lugude ja keele arendamise jaoks. Lugege rakenduses olevaid lugusid ja vajutage helendavaid nuppe, et kuulata loo helisid. Integreeritud sessioonikavad pakuvad ideid kogemuste rikastamiseks.

Cosmo sobib ideaalselt tervisliku elustiili toetamiseks, mis on täis liikumist, mis on ka lõbus! Tänu rakenduses saadaval olevatele tegevustele, nagu Showdown ja Exercise, on kvaliteetne, pingevaba ja aktiivne aeg kogu perele garanteeritud.

Rakenduses olevad jututegevused täiendavad suurepäraselt magamaminekut, et lapsed saaksid oma päeva rahulikult ja rahulikult lõpetada. Esitage meelelisi lugusid, sirvides Cosmoididega digitaalses raamatus ja kuulates samal ajal loo helisid.

Cosmo Training’i rakenduses on palju lõbusaid, harjutustel põhinevaid tegevusi, mis võimaldavad harjutada peen- ja brutomotoorikat. Mängi harjutamismänge, et joosta, hüpata, põlvitada, sirutada ja roomata. Kasutage kohandamisvõimalusi, et kohandada iga Cosmoidi reageerimisvõimet, et kaasata rohkem jõudu ja harjutada peenmotoorikat.

Cosmo toetab tõestatult emotsionaalset reguleerimist ja suurendab positiivsete emotsioonide väljendamist. Cosmo treeningrakenduse erinevad väga kaasahaaravad, energilised ja rahulikud tegevused pakuvad igale õppijale asjakohast sensoorset stiimulatsiooni.

Cosmo kasutamine kodus

Kuidas saab seda kasutada teraapias?

Cosmo võib täiendada erinevaid tegevusteraapia valdkondi, näiteks sensoorseid ahelaid, emotsionaalset reguleerimist ja motoorset planeerimist. Cosmo Training’i rakenduses saadaval olevate tegevuste valikuga saab toetada peen- ja jämemotoorikat, ruumi- ja kehataju, tähelepanu ja keskendumist. Cosmo sobib hästi ka koos teiste olemasolevate sensoorsete vahenditega, et toetada tegevusteraapia tegevusi.

Cosmo Training’i rakenduses saadaval olevad huvitavad tegevused võivad tõhusalt toetada erinevaid kõne- ja keeleteraapia valdkondi, nagu suhtlemisoskused, žestuaalne suhtlemine, juhiste järgimine, vokaliseerimine, eelistuste väljendamine ja kordamööda tegutsemine.

Cosmo saab toetada liikumispuudega inimesi ja neid, kes on saanud ajukahjustuse või insuldi. Cosmoidid on varustatud dünaamiliste jõuanduritega, mis suudavad kohandada reageerimisvõimet vastavalt iga inimese individuaalsetele vajadustele, et parandada lihastoonust, kiirust ja liikumisulatust. Võimalus kinnitada Cosmoidid erinevate pindade külge, kasutades kinnitusvahendeid ja magneteid, suurendab oluliselt ligipääsetavust ja võimaldab võrdset osalemist.

Muusika pidev kohalolek kõigis Cosmo Trainingi rakenduses saadaval olevates tegevustes võimaldab igal sammul harjutada muusikalist väljendusoskust. Muusikakesksed tegevused julgustavad alternatiivseid suhtlemisviise ja eneseväljendust, kaasates kõiki lõbusasse ja kaasavasse suhtlusse.

Kasutatavad rakendused

Comso rakendused on tasuta allalaaditavad AppStore ja Google Play Marketist. 
Laadi alla rakendused Õppelabor Tarkvara allalaadimiste lehelt.

Cosmo rakendus Cosmo Training

Cosmo Training

See on loominguline koolitus- ja teraapiasüsteem lisavajadustega inimestele. See koosneb interaktiivsetest ja multisensoorsetest kontrolleritest ja mängudest, mis motiveerivad õppijaid arendama motoorseid, kognitiivseid ja suhtlemisoskusi mängu ja muusika abil.

Cosmo rakendus Cosmo Switch setup

Cosmo Switch setup

See võimaldab teil seadistada oma Cosmo seadmeid traadita juurdepääsetavuse lülitina ja ühendada selle Bluetooth kaudu nutitelefoni, tahvelarvuti ja arvutiga. See võimaldab teil kasutada lülitit AAC-rakenduse juhtimiseks, arvutis või tahvelarvutis navigeerimiseks, mängudele, õppematerjalidele ja muule juurdepääsuks.

Soovite proovida?

Huvitusite Cosmo interaktiivsetes teraapia- ja õppsüsteemides? Või soovite saada individuaalset hinnapakkumist? Julgelt võtke meiega ühendust läbi veebisaidi kontaktvormi või saatke hinnapakkumise taotlus!

Kasutajate arvamused

Meighan Curran
HEV õpetaja, Cricket Green School (London)
5/5

„Cosmo on fantastiline! Kõik, kellega ma räägin, ei saa selle kohta piisavalt positiivset öelda. See aitab õpilastel tõesti arendada oma omakorda võtmise oskust, töötada koos ja saada võimalus anda juhiseid ülejäänud klassile.“

Ed Pitcher
Tehnoloogiajuht, Swiss Cottage School
5/5

„Cosmo on väga mitmekülgne ja saab toetada individuaalseid õppe-eesmärke. Õpetajad on täheldanud, et rühmade osalustase on paranenud ja kindlasti on suurenenud ka rühmategevuste suhtlus.“

Lisa Cull
HEV õpetaja, Treloar School
5/5

„See on suurepärane vahend, mis aitab säilitada ja parandada nende keskendumisvõimet pikema aja jooksul. Õpilastele meeldivad tuled, helid ja sensoorne lähenemine tegevustele.“

© 2024 ÕPPELABOR. All rights reserved